zalia korta

Žalia korta. 4 dažniausiai uždauodami klausimai apie žalios kortos loteriją

Žalia korta. 4 dažniausiai užduodami klausimai apie Žalios kortos loteriją

Daugiau informacijos visada galite surasti svetainėje WWW.ZALIAKORTA.EU

Šiame video yra kalbama apie Žalią Kortą ir Žalios kortos pildymas eigą.

Sveiki, mano vardas Tomas. Esu svetainės zaliakorta.eu projektu vadovas. Jei jau esate buvę pas mus svetainėje, greičiausiai jau esame bendravę telefonu ar el. paštu. Jei dar ne, visada galite tiesiog paskambinti telefonu 86 73 4 43 6 6 ir užduoti tik Jums svarbų klausimą, susijusį su žalios kortos loterija. Zalia korta

Šiame video noriu jums papasakoti apie 4 dažniausiai užduodamus klausimus apie DV loteriją. Todėl Būtinai peržiūrėkite visą video iki galo ir sužinokite visus svarbiausius atsakymus.

Šiame video atsakysiu Jums į tokius klausimus kaip:

*Ar DV loterija bus sustabdyta

*Ar žalios kortos loterijoje loterijoje yra amžiaus apribojimai

*Ar galiu pats pasidaryti žalia korta nuotrauką namuose ir ar visada fotosalonuose padaro geras nuotraukas?

*Ar galiu jumis pasitikėti, kaip Žalios Kortos pildymo paslaugos teikėjais?

Visų pirma pradėsiu nuo vieno iš dažniausiai užduodamo klausimo – ar galiu pats pasidaryti nuotraukas namuose? Atsakymas yra ne.

Kodėl? Todėl, kad darant namuose padarytos nuotraukos dažniausiai yra su šešėliais ant veido ar už žmogaus, išssiliejusios, nevientisu fonu. Tik fotosalone yra išgaunamas geras veido apšvietimas ir padaromos nuotaukos be šešėlių.

Tačiau labai dažnai fotosalonų darbuotojai žalios kortos nuotraukas neteisingai apkarpo – neišlaiko žmogaus veido proporcijų nuotraukoje pagal Žalios kortos pateiktus reikalavimus.

Būtent todėl prašome pateikti mums tik nuotraukų ruošinius, kuriuos karpome pagal tikslius Žalios kortos organizatorių reikalavimus.

Sekantis klausimas Ar galiu jumis pasitikėti?

Veiklą lietuvoje vykdome jau 10 metų, todėl turime labai didelę patirtį ir praktiką pildant paraiškas ir redaguojant nuotraukas.

Esame registruoti Valstybinėje duomenu apsaugos inspekcijoje ir Jūsų pateikiamus duomenis tvarkome pagal griežtus duomenų apsaugos reikalavimus. Esame lietuvoje ir kalbame lietuviskai, todel visada galite tiesiog mums paskambinti ir pasikonsultuoti ar užduoti Jums aktualius su Žalios kortos loterija susijusius klausimus.

Mūsų paslaugomis pasinaudojo jau daugiau kaip du su puse tukstancio dalyvių iš kurių net 175 žmonės laimėjo ir gavo žalias kortas. Tai tikrai didelis skaicius zmonių, nes dažniausai jie išvyksta su visa šeima, tai galime sakyti , kad vidutiniškai esame padėje įgyvendinti savo svajonę net 600 lietuvos gyventojų.

Dar vienas klausimas – Ar dv loterijoje yra amžiaus apribojimai?

Atsakymas yra ne, jokio amžiaus apribojimo dalyvavimui loterijoje – nėra. Tad jei Jums 18 ar 80 Jūs drąsiai galite dalyvauti DV loterijoje. Be to, praėjusiasi metais mūsų padedama, laimėjo moteris , kuriai yra 74 metai. Tad akiviazdu, kad apribojimų jokių nėra.

 

Na ir pagrindinis klausimas, į kurį daugelis nežino atsakymo – ar JAV prezidentas Trumpas panaikins žalios kortos loterijos lošimą.

Mes galime garantuoti, kad šiuo metu nėra jokios informacijos apie Žalios kortos loterijos sustabdymą. JAV senatui buvo pateiktas pasiūlymas loterijos nutraukimui, tačiau jis nebuvo patvirtintas.

Todėl loterija, kaip ir kiekvienais metais, prasidėjo spalio 3 dieną, pateikti paraiškas bus galima iki lapkričio 6 d. Rezultatai – kaip visuomet – sekančių metų gegužės pradžioje.

Todėl kviečiu dalyvauti ir būtinai laimėti! J

Noriu Jums palinkėti sėkmės loterijoje ir būtinai skambinkite ar rašykite jei tursite klausimų, mes visada pasiruošę jums padėti J